KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Lista e lajmeve (1 nė 15 nga 15)
Data e shpallur  Titulli i Lajmit  Autori i lajmit 
Mar 5 Rrisni shanset pėr punėsim

Mėsoni si ta pėrgatisni CV-nė tuaj profesionalisht pėrmes trajnimit tė ofruar nga Cambridge School Training Center.

Dec 5 Rriten investimet turke nė Kosovė Profit.al

Nė Samitin Ndėrkombėtar tė Ballkanit tė mbajtur nė Bursa tė Turqisė

Nov 9 Kosova do tė marrė ndihma tė reja financiare Koha.net

Prishtinė, 8 nėntor - Institucionet ndėrkombėtare financiare do tė ndihmojnė me mė shumė se 30 miliardė euro rimėkėmbjen ekonomike nė vendet e Evropės Lindore dhe Juglindore, pėrfshirė edhe Kosovėn.

Oct 8 Shtohen investimet gjermane nė Kosovė Koha.net

Gjermania ėshtė donatori i dytė mė i madh nė Kosovė. Qysh prej pėrfundimit tė luftės, ajo ka investuar nė Kosovė 230 milionė euro nė sektorė tė ndryshėm ekonomik dhe shoqėror.

Aug 3 Gjermania ofron lehtėsime pėr punėsim

Prej 1 gushtit tė kėtij viti nė Gjermani janė vendosur lehtėsime nė parakushtet ligjore pėr punėsim tė ekspertėve me kualifikime tė larta, ka njoftuar Ambasada e Gjermanisė nė Prishtinė.

Jan 29 Ngarko foto portretin tuaj Oferta Pune

Gjatė shumė aplikimeve nė punėt e shpallura ėshtė kėrkuar nga punėdhėnėsit qė tė dėrgohet edhe foto portreti i punėkėrkuesit.

Jan 29 Oferta Pune me pamje tė re Oferta Pune

Eshtė aktivizuar njė pamja e re e Oferta Pune e cila ėshtė e leht nė navigim dhe mė e shpejt nė shletim.

Oct 2 EPMG nė koordinim me APPK-nė vazhdon me Trajnimet nė fushėn e Prokurimit European Project Management Group - EPMG

EPMG nė koordinim me APPK-nė vazhdon me Trajnimet nė fushėn e Prokurimit Tema e trajnimit tė radhės: “Pėrgatitja e Ofertės pėr Konkurrim nė Tenderėt e Hapur pėr Shėrbime"

Jun 4 Fituesi i lojės shpėrblyese ofertapune.com

Mė datėn 01.06.2007 (e premte) u bė pėrzgjedhja e fituesit fatlum tė lojės tonė shpėrblyese.

May 25 APPK–ja fillon me Trajnimet e Prokurimit APPK

Trajnimi “ Pėrgatitja e Ofertės pėr konkurrim nė tenderėt e hapur pėr furnizim” qė fillon tė martėn, mė 29.05.2007 ėshtė dizajnuar pėr kompanitė qė konkurrojnė nė tenderėt publik.

May 24 Projekti per krijimin e vendeve te punes UNDP

Projekti pėr Gjenerimin e Punėsimit i UNDP-sė dhe Ministria e Punės dhe Mirėqenies Sociale (MPMS) ftojnė pėr shprehje tė interesimit kompanitė private, subjektet publike, institucionet qeveritare dhe OJQ-tė, tė cilat janė tė interesuara pėr trajnimin/punė

Apr 17 OfertaPune.com & APPK nė panairin "Karrierė me kompetencė" OfertaPune.com

OfertaPune.com dhe Agjensioni i Pėrkrahjes se Punėsimit nė Kosovė APPK sė bashku marrin pjesė nė panairin "Karrier me Kompetencė" tė organizuar nga CEO Congress Event Organization.

Apr 11 Jo 5 Mega Piksela mirėpo 12 Mega Piksela OfertaPune.com

Kamera e cila do tė i dhurohet falas punėkėrkuesit apo punėdhėnėsit fatlum nuk do tė jetė 5 Mega Piksela mirepo 12 Mega Piksela. Ėshtė bėrė nje gabim nė porosi nga ana e kompanis ku ėshtė porositur kamera.

Mar 27 RSS Sherbime: Paraqitni punėt nė webfaqen tuaj OfertaPune.com

Nėse ju si punėdhėnės doni tė i paraqitni punėt e shpallura nga ju nė webfaqen tuaj apo nė njė webfaqe tjetėr OfertaPune.com ju mundėson kete pėrmes RSS shėrbimeve.

Mar 10 Arrihet partneritet nė mes OfertaPune.com dhe APPK OfertaPune.com

Arrihet partnerit me qėllimi tė zhvillimit tė shėrbimeve tė OfertaPune.com ne mes tė OfertaPune.com dhe Agjensioni i Pėrkrahjes sė Punėsimit nė Kosovė

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.