KYQUNI Regjistrohuni Kërko Punë  
Detajet e lajmit
Lajmet aktuale | Lajmet e arkivuara | Kërko lajme

Oferta Pune me pamje të re

 Lajmet e Fundit
Rrisni shanset për punësim
Mësoni si ta përgatisni CV-në tuaj profesionalisht përmes trajnimit të ofruar nga Cambridge School Training Center.
(05/03/2013)
Rriten investimet turke në Kosovë
Në Samitin Ndërkombëtar të Ballkanit të mbajtur në Bursa të Turqisë
(05/12/2012)
Trego të gjitha lajmet >>
Nga Oferta Pune - 29/01/2010
Eshtë aktivizuar një pamja e re e Oferta Pune e cila është e leht në navigim dhe më e shpejt në shletim.

Janë bërë më shumë se 6 vite online duke i shërbyer me qindra e mijëra punëkërkues dhe punëdhënës në të gjithë botën shqptare. Gjatë gjithë ketyre viteve janë punësuar me mijëra punëkërkues përmes shërbimeve në mënyre direkte ose indirekte dhe vazhdon të ndikoj direkt në krijimin e marrëdhënjeve punëkërkues e punëdhënës.

Pas një rritje të dukshme të interesimit kohëve të fundit janë bërë disa investime në Oferta Pune në mënyre që të ofrohen shërbime shtesë per shfrytzuesit e saj. Shpresojm se pampja e re do të ju bëjë që të jeni më afër Oferta Pune dhe premtojm se do të ketë edhe risi të reja së shpejti.

Ju dëshirojm punësim të leht!
Kontakt email: admin@ofertapune.com
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotë apo i pjesërishëm në çfarëdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com është i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot përkatëse janë marka tregtare të Ofertapune.com LLC.