KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e lajmit
Lajmet aktuale | Lajmet e arkivuara | Krko lajme

Gjermania ofron lehtësime për punësim

 Lajmet e Fundit
Rrisni shanset për punësim
Mësoni si ta përgatisni CV-në tuaj profesionalisht përmes trajnimit të ofruar nga Cambridge School Training Center.
(05/03/2013)
Rriten investimet turke në Kosovë
Në Samitin Ndërkombëtar të Ballkanit të mbajtur në Bursa të Turqisë
(05/12/2012)
Trego t gjitha lajmet >>
Nga - 03/08/2012
Ky program zyrtarisht quhet “Karta e Kaltër BE”.

Me këtë rast, ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Ernst Reichel, tha se është i “bindur se në Kosovë ka njerëz, të cilët i përmbushin kushtet dhe të cilët, për shkak të lidhjeve familjare, historisë së tyre jetësore, apo posedimit të njohurive gjuhësore, kanë edhe lidhje të ngushta me Gjermaninë”.

Informacione më të hollësishme mund të merren në Ambasadën Gjermane në Prishtinë.
 
M shum detaje: http://gazetaexpress.com/?cid=1,14,88177
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.