KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e lajmit
Lajmet aktuale | Lajmet e arkivuara | Krko lajme

RSS Sherbime: Paraqitni punët në webfaqen tuaj

 Lajmet e Fundit
Rrisni shanset për punësim
Mësoni si ta përgatisni CV-në tuaj profesionalisht përmes trajnimit të ofruar nga Cambridge School Training Center.
(05/03/2013)
Rriten investimet turke në Kosovë
Në Samitin Ndërkombëtar të Ballkanit të mbajtur në Bursa të Turqisë
(05/12/2012)
Trego t gjitha lajmet >>
Nga OfertaPune.com - 27/03/2007
"Nëse ju si punëdhënës doni të i paraqitni punët e shpallura nga ju në webfaqen tuaj apo në një webfaqe tjetër OfertaPune.com ju mundëson kete përmes RSS shërbimeve. "
Ju vetëm duhet të kopjoni HTML kodin i cili është i gjeneruar enkas për llogarin tuaj qe e keni të gatshme në OfertaPune.com dhe ta vendosni atë në webfaqen ku ju doni të paraqiten punet e shpallura nga ju. Gjdo herë që ju shtoni, fshieni apo ndryshoni punë në OfertaPune.com, gjithashtu edhe webfaqja e juaj do të freskohet njëkohësishtë me keto informata. Kur punëkërkuesit klikojn në linkun e punës tek webfaqja e juaj ata do të dërgohen te puna e shpallur nëk OfertaPune.com ku edhe do të munden të aplikojn online.

Nëse jeni te regjistruar si punëdhënës klikoni këtu për me shumë info: http://www.ofertapune.com/pn/cross_network.php

Nëse keni nevoj për ndihmë apo thjeshte nëse doni që ne ta rregullojm këte sherbim ne webfaqen e kompanis tuaj ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni. Ky angazhim dhe sherbim do të jetë falas për ju.
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.