Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 60)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Feb 8 Kėrkohen Mystery Shoppers (Blerės Misteriozė) nė Kosovė Mystery Shoppers Kosovė
  Oct 20 Tirana, iContact - Offriamo una possibilitą di lavoro - operatori iContact Tirane - Shqipėri
  Jul 3 15 agjentė te gjuhes gjermane Hyper Kreativ Prishtine - Kosovė
  Jan 7 Agenta Intermedia Connect Prishtinė - Kosovė
  Jun 19 Agjent i thirrjeve Global Cooperation Prishtine - Kosovė
  Jun 1 Agjent i thirrjeve Global Cooperation Kosovė
  Jan 5 Agjent Marketingu ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtinė - Kosovė
  Jul 6 Agjent shitjesh NTP Medik Line Prishtine - Kosovė
  Jan 10 Agjent te Marketingut Marketing Solution Gjith Kosova - Kosovė
  Jan 10 Agjent te Marketingut Marketing Solution Gjith Kosova - Kosovė
  Jul 3 Asistent i marketingut KosovaLive Media Group Kosovė
  Nov 11 Call Agent DCE Agency Prishtine - Kosovė
  Nov 6 Call Agent DCE Agency Prishtine - Kosovė
  Jan 28 Call Agent Eco Group Ferizaj - Kosovė
  Jan 13 Call Agent SkyUnit -Marketing Prishtinė - Kosovė
  Feb 15 Call Agent Bear Communications Prishtine - Kosovė
  Oct 12 Call Agent (10) Kawa Kosovė
  Aug 9 Call Center House of Brokers Prishtin - Kosovė
  Aug 26 Call Center Manager VERBALCONTACT CENTER Kosovė
  Jan 13 Call center operator Planet Call tirane - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.