Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 26)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Jan 6 ASISTENT/E ADMINISTRATIVE VIJATOR SHPK Kosovė
  Aug 13 Asistente dhe Mjeshter Euro Transport Gjilan - Kosovė
  Jun 3 Asistente e financave Agro Trade shpk Kosovė
  Jun 3 Recepcioniste Agro Trade shpk Prishtine - Kosovė
  Feb 6 Hostis Ma&Ar Kosovė
  Feb 6 Hostis Ma&Ar Kosovė
  Jan 13 Punesim ne Dubai Ma&Ar Dubai - Dubai
  Dec 16 Pėrkthyes Serbisht-Anglisht-Shqip dhe Anasjelltas AB & Associates Kosovė
  Dec 6 Sekretare - Secretary Luxury Creative Erbil , Kurdistan Region of Iraq - Irak
  Nov 27 50 Vende Pune: 1) Zyrtar nė Administratė 2) Shoferėt e Kamionave 3) Shitėsitt Kompani Gjermane me pronesi Shqiptare Prishtine - Kosovė
  Nov 11 HEAD OF SALES ADMINISTRATION AND MIS The Headhunter ltd Prishtine - Kosovė
  Oct 7 EXECUTIVE ASSISTANT The Headhunter ltd Prishtine - Kosovė
  Sep 2 Call Center Manager VERBALCONTACT CENTER Prishtine - Kosovė
  Jul 17 Call Center Manager VERBALCONTACT CENTER prishtine - Kosovė
  Jul 12 Call Center Manager VERBALCONTACT CENTER prishtine - Kosovė
  Jun 7 Zyrtar/e Administrativ/e (Folės i gjuhės Turke) ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Mar 20 Juriste JT Software Development Prishtine - Kosovė
  Mar 20 Asistente JT Software Development Kosovė
  Mar 19 Smart Call - CallCenter Smart Call Vushtrri - Kosovė
  Mar 15 Administrator/e elektro-toni KLINE - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.