KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit (81 nė 100 nga 124)

Bliss Massage

Bliss Massage
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Mati 1, Residio 1, Hy. C nr.5
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:

Kerkoj fizioterapeute te diplomuar apo studente te fizioterapise. Te drejte aplikimi kane edhe personat qe kane perfunduar trajnime profesionale...

Blue Filters AL

Blue Filters AL
 • Lokacioni:tirana, Shqipėri
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Marketing
 • Web:

Kompania Gjermane Blue Filters Al kerkon te punesoje Agjent Marketingu . Te interesuarit te dergojne CV ne adresen : bluefiltersal@gmail.com

Boat Maintenance Ltd. (Malta, MT)

Boat Maintenance Ltd. (Malta, MT)

Boat Maintenance Malta is a young enterprise which has been recently set up and run by a highly energetic and experienced team of people...

Body Fit

Body Fit
 • Lokacioni:Prishtine , Kosovė
 • Adresa:10000, Bulevardi Bill Klinton Prishtine
 • Industria:Sport/Fitnes
 • Web:

Kerkojme 20 agjent/e tregetare, me orar flexibil dhe me kushte te mira te punes, per regjionin e Prishtines dhe Gjilan Vendi i punes...

Boerner - Kosova

Boerner - Kosova
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Industria:Telekomunikacion
 • Web:

Boerner -Kosova

Boerner -Kosova
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, rr. "Bajram Kelmendi" No 34
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Boerner-Kosova (TV shop)

Boerner Kosova

Boerner Kosova
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:100000, Bajram Kelmendi” No 31 lok.1
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.cityshop.tv

Boerner Kosova

boldUnderline. llc

boldUnderline. llc
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Fazli Grajēevci 6/II
 • Industria:Arkitekturė/Dizajn
 • Web:http://boldUnderline.com

boldUnderline. llc ėshtė firmė dizajni mu nė zemėr tė Prishtinės dhe krijon web-faqe funksionale dhe estetike pėr klientin nė sektorin privat dhe...

bonita

bonita
 • Lokacioni:prishtinė, Kosovė
 • Adresa:038000, xhavit mitrovica nr. 20
 • Web:

komercialist menagjer shites

Bonus-Bonita

Bonus-Bonita

Booking.com

Booking.com
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://workingatbooking.com

Bookingstore

Bookingstore
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:100000, Bregu i djellit
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

Bosnalijek

Bosnalijek
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Web:

Botart

Botart
 • Lokacioni:Gjirokaster, Shqipėri
 • Adresa:Rruga "Dora D'Istria", Nr. 2/87-Tiranė
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.studentclub.al

BotaSport

BotaSport

Gazetari

BOTEK

BOTEK
 • Lokacioni:Prishtinė`, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. Agim Ramadani, Aktash 1, Objekti C
 • Web:http://bo-tek.combo

BpB-Bank

BpB-Bank
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr. UCK, nr.41
 • Industria:Financa/Banka
 • Web:http://www.bpbbank.com

Banka pĆ«r Biznes Ć«shtĆ« licencuar nĆ« mars tĆ« vitit 2001. ƋshtĆ« banka e tretĆ« nĆ« KosovĆ« e licencuar nga Autoriteti pĆ«r Banka dhe Pagesa...

BPK

BPK

Bank and Payment Authority of Kosovo

BrightFins

BrightFins
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

British American Tobacco

British American Tobacco


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.