KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit (81 nė 100 nga 2047)

AGGA shpk

AGGA shpk
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Ganimete Terbeshi nr. 1 10000 Prishtinė
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.agga-ks.com

AGGA shpk ofron vend pune pėr ata qė janė tė interesuar nė punė kolektive dhe afatgjatė. Pozita e ofruar : Agjent marketingu...

Agikons

Agikons
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:Rezidenca Kodra e Diellit
 • Industria:Patundshmėri
 • Web:

Kompania operon ne treg qe prej vitit 1996 Filozofia baze e kompanise eshte krijimi I hapesirave qe maksimizojne momente te nje perqafimi...

agimicomerc

agimicomerc
 • Lokacioni:Mitrovicė, Kosovė
 • Adresa:"Afrim Hajrizi" nr. 14
 • Web:

qel dhe mbyll kanale me bager transportin e dheut zallit etj. kanalizime ngjitjen e kockave etj

Agiplast

Agiplast
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Agjencia e punesimit "Punesohu"

Agjencia e punesimit

Informtata pėr punėsim nė Irak,Afganistan dhe Kuvajt. Agjencia private e punėsimit “Punėsohu” bėn pėrgaditjen e dokumentacionit pėr tė gjithė ...

Agjencia e punėsimit Melisa

Agjencia e punėsimit Melisa

Ndėrmjetėsojmė pėr punėsimin e grave nė shėrbime nė familje, si kujdestare pėr tė moshuar, kujdestare pėr fėmijė, punėtore shtėpie etj.

Agjencia Kadastrale e Kosovės

Agjencia Kadastrale e Kosovės
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Ndėrtesa e Arkivit tė Kosovės Kati i 2-tė
 • Web:http://www.kca-ks.org

Agjencia Kosovare e Privatizimit (AKP)

Agjencia Kosovare e Privatizimit (AKP)
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Ilir Konushevci No. 8
 • Industria:Qeveri/Sociale
 • Web:http://www.pak-ks.org/

- Agjencia Kosovare e Privatizimit themelohet si njė organ i pavarur publik i cili i ushtron funksionet dhe pėrgjegjėsitė nė mėnyrė plotėsisht tė...

Agjencioni AIRDRINIA

Agjencioni AIRDRINIA

Agjencioni turistik i sapo hapur “AIRDRINIA,, me zyre pran agjencionit turistik “PROMOKOS,, nė Xėrxė, qė gjendėt nė magjistralen Prizren-Gjakovė...

Agjencioni i derivateve te naftes ne Canada

Agjencioni i derivateve te naftes ne Canada
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Agjencioni i derivateve me seli ne canada kerkon punetor te te gjitha lemive

agjencioni i pare per sherbime

agjencioni i pare per sherbime
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Kosove - Prishtine Ulpiana C-15-H-1-P
 • Industria:Financa/Banka
 • Web:

Financier

agjensi punesimi"JOB"

agjensi punesimi
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:1016, rruga : Urani Pano Nd.5 H.4 koni 1016 agjensi punusimi "JOB"
 • Industria:Kėshillim
 • Web:http://www.agjensi-punesimi.com

jemi nje agjensi punesimi qe merremi ndermjetesim ne tregu e punes : brenda vendit & jashte vendit

Agjensia Kontatki

Agjensia Kontatki
 • Lokacioni:arezzo, Itali
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

Agjensia Sinergji

Agjensia Sinergji
 • Lokacioni:Firenze, Itali
 • Adresa:Via G.Marconi n/231
 • Web:

Agjensi pune per ne Itali

Agjensia UNIVERSAL sh.p.k

Agjensia UNIVERSAL sh.p.k

Agjensia "UNIVERSAL" sh.p.k, kompani shqiptare e specializuar ne blerjen, shitjen dhe trajtimin e filtrave pėr tė gjitha llojet e autoveturave...

AGJENSIJA E PATUNDSHMERIS {FJALA}

AGJENSIJA E PATUNDSHMERIS {FJALA}
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:
 • Web:

Agjension i Patundshmeris

Agjension Biznesi

Agjension Biznesi
 • Lokacioni:Gjakove, Kosovė
 • Adresa:38900, Nene tereza
 • Web:

Ofrojme sherbime,trajnime,konsulta biznesi.

Agjensioni Airdrinia

Agjensioni Airdrinia
 • Lokacioni:Gjakovė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Aviacion/Automobilistik
 • Web:http://www.airdrinia.com

Agjension Turistik

agjensioni dolcevita

agjensioni dolcevita
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Bukuri/Modė
 • Web:

Agjension per promovimin dhe ndermjetesimin ne modelizem, fotomodelizem, promocion, statist, punesim.

Agjensioni Dolcevita

Agjensioni Dolcevita
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Prishtine
 • Web:

Kerkojm vajza tecilat do te angazhohen si modele, promotere, figurante me dhe pa pervoje ne sferen e modelizmit per sfilata, katalogje...


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.