KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit (61 nė 80 nga 2047)

ACE HOTEL

ACE HOTEL
 • Lokacioni:London, Britani e Madhe
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Atelier Ace is Ace Hotel’s in-house creative, marketing and development team. We engineer all branding, content...

ackton inc

ackton inc

ACW - Auto Larje Profesionale

ACW - Auto Larje Profesionale
 • Lokacioni:PRISHTINA, Kosovė
 • Adresa:10000, PRISHTINE - AFER SWISS CASINOS
 • Web:

AUTOLARJE PROFESIONALE

Adam

Adam
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Prishtinė
 • Web:

Adaptivit

Adaptivit
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.adaptiv-it.com

Adaptivit ėshtė ndėrmarrje inovative me veprimtari nė fushėn e teknologjisė informative dhe tė shėrbimeve konsulente pėr biznesin...

adem

adem
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Web:

21 vjet studente pran fakultet.juridik ne uejl

ADFA

ADFA
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Rr. «Ismail Qemali», Vila 11 ,prane dyqanit te oreve
 • Web:

Adfa Marketing

Adfa Marketing
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Aditinet Consulting

Aditinet Consulting
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:‎10000 , Prishtine
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.aditinet.it

Aditinet Consulting S.p.a nje kompani italiane me mbi 15 vjet prvoje ne tregun e IT-se shpallė konkurs pėr 10 vende tė lira Network...

Administrata Tatimore e Kosovės

Administrata Tatimore e Kosovės

Admiral

Admiral
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Tiranė
 • Web:

Adnan Barileva

Adnan Barileva
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Veternik
 • Web:

Adria Kosova

Adria Kosova
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Shėrbime Shėndetsore
 • Web:

AdventureParkPeje

AdventureParkPeje

2 vend tė lira pune: Personi duhet tė jetė: •Tė jetė komunijativ/e, •Tė jetė i/e motivuar pėr punė. Pėrparėsi kanė personat qė fizikisht...

Aeroporti Ndėrkombėtar i Prishtinės

Aeroporti Ndėrkombėtar i Prishtinės

AF Dev

AF Dev
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:

AFAS

AFAS
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Bulevardi "Nėna Terezė", 30A - Hyrja 1, Nr. 1
 • Industria:Kontabilitet
 • Web:http://www.afas-ks.com

AFAS- i ofron trajnime cilėsore, hulumtime dhe shėrbime konsulence pėr industri, ndėrmarrje dhe qeverinė...

Afri-Impex shpk

Afri-Impex shpk
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Adresa: Magjistralja, Prishtinė – Kontaktet: Fushė Kosovė. 10000 Prishtinė, Republika e Kosovės.
 • Web:

Shpallje pƫr punƫsim 1) Pozita: Asistente administrative (1) Afri-Impex sh.p.k. ƫshtƫ duke kƫrkuar 1 punƫtore...

Agani Pharamaceutical

Agani Pharamaceutical
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Shelgjet te prroni - Veternik
 • Web:http://www.agani.net

Agency One

Agency One

Agjencia e marketingut “Agency ONE”Agjenci e cila kryen aktivitet ne fushen e blerjes dhe shitjes se kohes publicitare te reklamave te DIGITALB...


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.