Tė gjitha punėt (21 nė 39 nga 39)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Apr 28 Intermediate Python/Django Developer Scopic Software Shqipėri
  May 31 Teknik i Klimave ITBM Solutions LLC Prishtinė - Kosovė
  May 31 Mjeshter i Gjeneratoreve ITBM Solutions LLC Prishtine - Kosovė
  Dec 20 Implementues i softuerit Synergy Kosovo LLC Prishtinė - Kosovė
  Dec 18 Koordinator/e i/e njėsisė sė Inxhinieringut Infra Plus Prishtinė - Kosovė
  Dec 3 4 Inxhinier/e RAFII shp.k Prishtinė - Kosovė
  Nov 13 Agjent i shitjes InterEminex Prishtinė - Kosovė
  Nov 8 Marketing & Shitje Balcanica Prishtinė - Kosovė
  Nov 8 IT - Zhvillim dhe Mirėmbajtje tė Web Balcanica Prishtinė - Kosovė
  Nov 7 Menaxhim Balcanica Prishtinė - Kosovė
  Sep 17 Axhent i shitjes InterEminex Prishtinė - Kosovė
  Sep 17 Menaxher i programit te shitjes InterEminex Prishtinė - Kosovė
  Aug 16 Inxhinier i Makinerisė RAFII shp.k Prishtinė - Kosovė
  Jul 10 Agjent i Marketingut Balcanica Prizren, Ferizaj, Pej,e, Gjilan, Mitrovice, Gjakove ,Viti Podujeve ,Vushtrri, Skenderaj, Kaqanik - Kosovė
  Jul 10 Agjent i Marketingut Balcanica Prishtine - Kosovė
  Mar 30 Inxhinier – Specialist pėr elektronikė – telekomunikacion UCAB Prishtinė - Kosovė
  Mar 30 Inxhinier I ndėrtimtarisė UCAB Prishtinė - Kosovė
  Mar 30 Inxhinier I energjetikės UCAB Prishtinė - Kosovė
  Oct 22 Specialist kompjuteri Divitech Computers Tiranė - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.