Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 49)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Dec 16 Recruiter (Full Time) ITBM Group LLC Prishtinė - Kosovė
  Dec 4 Internship- Marketing and Communication Solaborate Prishitne - Kosovė
  Jan 5 Blogere ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Shqipėri
  Jan 5 Web Editor ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Shqipėri
  Dec 27 Accountant Solaborate Prishtinė - Kosovė
  Dec 20 Sales Support Specialist - German Speaking Scopic Software Shqipėri
  Nov 4 Personale creazioni articoli web Global media Agency S.R.L.S. Shqipėri
  May 10 Estetiste Bio - Esthetic Pris - Kosovė
  Apr 27 Opportunitą di lavoro sulla campagna di Local Web Energy Call Tirane - Shqipėri
  Feb 22 Kerkohen agjente shitje Energy Call Tirane - Shqipėri
  Jan 28 Agjent i shitjes per hapsira Marketingu Urban Advertising Prishtine - Kosovė
  Jan 9 I AM Property I AM Property Tirane - Shqipėri
  Dec 28 Kundendienst - Gjermanisht (Femer) CrossFit Kosovė
  Dec 15 DevOps System Administrator Scopic Software Shqipėri
  Sep 18 Agjent/e tregtar Pro Aqua Gjilan - Kosovė
  Sep 3 Shitėse/Menagjere e Shitjes LGShop Prishtinė - Kosovė
  Aug 28 Call Agent-e Promotere Team Leiter Suisse Call Prishtine - Kosovė
  Aug 18 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  Jun 28 Operatori iContact Tirana - Shqipėri
  May 17 Senior PHP, Javascript Developer Scopic Software Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.