Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 37)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  May 5 agjent tregtar Doni Sh.p.k prishtine - Kosovė
  Apr 12 MERCHANDISER (3) - Regjioni i Prishtinės FAMA TRADE Kosovė
  Dec 14 Agjent i shitjes ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtinė - Kosovė
  Dec 11 Junior Business Development Manager Allan Lloyds Tirane - Shqipėri
  Dec 10 International Sales Representative Allan Lloyds Tirane - Shqipėri
  Nov 12 Agjente e Shitjes Tobacco Holding Group Kosovė
  Nov 5 Section Manager LC WAIKIKI Prishtine - Kosovė
  Nov 5 Store Manager LC WAIKIKI Peje - Kosovė
  Sep 1 Agjent Shitje Avanntive Consulting Tirane - Shqipėri
  Aug 16 Call Agent INTRAG Internet Regional AG Gjilan - Kosovė
  Aug 1 Panco Panco Prishtine - Kosovė
  Jul 22 Promotere ERA COSMETICS SH.P.K. Kosovė
  May 26 Shitėse nė dyqan Euro Transport Gjilan - Kosovė
  Feb 18 Agjent i Shitjes - Komercialist (2 pozita) Arjeta Group Kosovė
  Feb 18 Brend Menaxher Arjeta Group Kosovė
  Dec 15 Agjent i Shitjes (2 pozita) Perfect Blue L.L.C Prishtine - Kosovė
  Nov 24 PREZANTUESE NE SHITJEN E PRODUKTEVE ELEKTRONIKE! Electronic Line tirane - Shqipėri
  Sep 23 Menagjere e shitjes Elektroelement Prishtina Sh.p.K Prishtine - Kosovė
  Jul 30 Agjent Shitje TOP Autocosmetics Tirane - Shqipėri
  Jun 16 Agjent Shitje TOP Autocosmetics Tirane - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.