Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 340)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Nov 8 Wordpress Developer Albsoft Limited Prishtinė - Kosovė
  Sep 16 Nurse ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
  Sep 16 Medical Doctor (Physician) ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
  Feb 19 Ingjinier i Ndėrtimtaris ITBM Solutions LLC Prishtine - Kosovė
  Apr 19 Frizer/e Coiffure Salon Gold Mebusan Kosovė
  Apr 19 Kerkohen Call Agent per UMFRAGE ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Apr 18 Operator i thirrjeve Prishtina Call Center Prishtinė - Kosovė
  Apr 16 Senior QA Scopic Software Kosovė
  Apr 14 1 ndihmes/e kuzhinjeri, 2 nikoqire( mirembajtese dhomave), 3kamarier dhe 2 recepsioniste Hotel pashtriku Kosovė
  Apr 14 GLOBAL GRADUATE PROGRAMME ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Apr 12 MERCHANDISER (3) - Regjioni i Prishtinės FAMA TRADE Kosovė
  Apr 11 Zdrukthtar TelNetSoft Pristina - Kosovė
  Apr 9 Kerkohen Call Agent per UMFRAGE ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Apr 7 Ofrojme Pune ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Apr 5 Kerkohen Call Agent per UMFRAGE ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Apr 4 4 Punėtorė/e, 1 Mirėmbajtėse Fry&fry Prizren - Kosovė
  Mar 30 Punesim ne Gjermani - Te gjitha pozicionet Tandek Kosova SHPK Bavaria - Gjermani
  Mar 21 Android Developer Scopic Software Kosovė
  Mar 17 DevOps Engineer Scopic Software Kosovė
  Mar 17 DevOps Engineer Scopic Software Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.