KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ONCALL Prishtina L.L.C. ONCALL Prishtina L.L.C.
 
Titulli: Agjent tė shitjes
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Referenca e Punės: KONKURS PUNE
Pėrshkrimi:
KONKURS PUNE
ONCALL Prishtina L.L.C.

Shpall konkurs pune:

Kėrkojmė Agjent tė shitjes nė gjuhės gjermane
Ofrojmė:
1. Produkte profitabile dhe interesante
2. Klimė tė kėndshme pune dhe ambient modern i punės.
3. Pagesa fikse 500 € ( plus provizione-bonuse ) me kontratė tė rregullt sipas ligjit tė punės tė Republikės sė Kosovės.
4. Mundėsi ngritje nė pozitė (Team leader/ Menaxher i shitjes),
5. Korrektėsi, transparencė.
6. Trajnime nė lidhje me produktet
Aplikuesit duhet tė flasin rrjedhshėm gjuhėn gjermane
Pėr aplikim na kontaktoni direkt nė numrin: +38643997373, +38349180264, +38349677139
Adresa: Rr. Lidhja e Prizrenit H-1, Nr.199
Tophane (afėr Viva Fresh), Prishtinė

STELLENAUSSCHREIBEN:
ONCALL Prishtina L.L.C.

Kündigt offene Stellen an:
Wir benötigen Agenten im Bereich Verkauf,
wir bieten:
1. Profitable und interessante Produkte
2. Angenehmes Arbeitsklima und moderne Arbeitsumgebung.
3. Festlohn 500 € (plus Bobus ) mit regulärem Arbeitsvertrag gemäß dem Arbeitsgesetz der Republik Kosovo.
4. Chancen auf Position (Teamleiter / Verkaufsleiter),
Korrektheit, Transparenz.
6. Training
Bewerber sollten fließend Deutsch sprechen
Zur Anmeldung kontaktieren Sie uns direkt unter: +38643997373, +38349180264, +38349677139
Adresa: Rr. Lidhja e Prizrenit H-1, Nr.199
Tophane (afėr Viva Fresh), Prishtinė
Shkathtėsitė: Agjent shitje nė gjuhėn Gjermane.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Mirė
  • Gjermanisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė, Me kontratė, Praktikė
Paga: 500 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Adresa: Rr. Lidhja e Prizrenit H-1, Nr.199
Tophane (afėr Viva Fresh), Prishtinė
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 03/08/2018 / Shikuar gjithsejt 465 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ONCALL Prishtina L.L.C.
Kontakt emri: Oncall Prishtina
Kontakt tel.: +38643997373
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.