KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Eco Line SHPK Eco Line SHPK
 
Titulli: Agjente e shitjes (Femer)
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Referenca e Punės: po
Pėrshkrimi:
Detyrat

Prezentimi dhe shitja e produkteve tė kompanisė
Zbaton planin e parashikuar tė shitjes
Analizon prezencėn e produkteve nė treg
Pėrcjell konkurrencėn nė treg
Prezanton risitė dhe qėndrimet e kompanisė
Realizon tė gjitha komunikimet me klientė
Raporton nė baza ditore nė departamentin e shitjes
Tė jete nė gjendje pėr tė maksimizuar produktivitetin dhe efikasitetin si dhe arritjen e objektivave te caktuara tė shitjes
Realizon detyra tjera sipas kėrkesės sė departamentit tė shitjes


Tjera

Procedura e Aplikimit:

Kandidatėt e interesuar mund tė dėrgojnė CV dhe dokumentet e tjera pėrcjellėse nė e-mail adresėn: ecoline.ks@gmail.com


Lloji i punėsimit:        Me orar tė plotė
Paga:        Baze dhe %
Shkathtėsitė: Kualifikimet

Diplomė e shkollės sė mesme (Fakulteti ėshtė pėrparėsi)
Tė ketė njohuri elementare kompjuterike si dhe i gatshėm pėr tu aftėsuar nė programet kompjuterike tė aplikueshme nė kompani (MS Word, Excel, Internet etj)
Pėrvojė pune sė paku njė vjet nė shitje/teren
Tė ketė patentė shoferin kat. B
Aftėsi tė shkėlqyeshme komunikimi
Aftėsi tė shkėlqyera tė shitjes dhe negocimit
Tė jetė nė gjendje tė punojė nė mėnyrė tė pavarur apo ne grup
Tė jetė fleksibil dhe t'u pėrgjigjet pozitivisht ndryshimeve
Njohuria e gjuhėve tjera ėshtė pėrparėsi
Gatishmėri pėr punė nėn kushte presioni dhe punė me orar fleksibiliteti
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Fushe Kosove, Kosovė
Adresa: Fushe Kosove
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 12/02/2018 / Shikuar gjithsejt 679 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Eco Line SHPK
Kontakt emri: Blerant
Kontakt email: ecoline.ks@gmail.com
Adresa: Prishtine, Rr.Perandori Dioklecian, te qafa ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 049 808 806
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.