KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Besi Besi
 
Titulli: arkatare ne market
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Pėrshkrimi:
Kerkoje puntore ne market ne poziten arkatare orari i punes nga ora 10 deri 17
Shkathtėsitė: arkatare ne market
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė, Pėrkohshėm
Paga: 140 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Skenderaj, Kosovė
Adresa: skenderaj
Kodi postar: 41000
Data e shpalljes: 02/03/2021 / Shikuar gjithsejt 1227 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Besi
Kontakt emri: LB
Kontakt email: lbuliqi@gmail.com
Adresa: skenderaj ,skenderaj 41000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044 597 885
Kontakt udhėzimet: me shenoni ne email lbuliqi@gmail.com ose ne nr viber 044597885
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.