KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Sutherland Sutherland
 
Titulli: Kėshilltarė i Kujdesit ndaj Konsumatorit
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Cilat janė detyrat e juaja?

•        Tė Pėrgjigjeni nė pyetjet, kėrkesat dhe ankesat e konsumatorėve duke iu ofruar zgjidhje korrekte
•        Tė ofroni informata aktuale mbi produktet dhe shėrbimet e Klientit tonė
•        Sjellje dhe komunikim profesional nė komunikim me telefon dhe nė tė shkruar me e-mail.
•        Tė mirėmbani relacione me konsumatorėt dhe prezantoni kompaninė nė mėnyrė profesionale.
Shkathtėsitė: •        Nivel shumė tė mirė tė gjuhės gjermane (nė tė shkruar dhe tė folur)
•        Aftėsi shumė tė mira komunikuese dhe bashkėpunuese
•        Fleksibil pėr tė punuar nė orare me ndėrrime
•        Gatishmėri pėr marrje tė vendimeve tė shpejta
•        Aftėsi adaptimi me dinamikėn e punės
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Gjermanisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Veternik, Prishtinė, Kosovo
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: •        Paga konkurruese
•        Benefite shtesė (Sigurim Shėndetėsor, mbulim tė shpenzimeve tė transportit, bonuse)
•        Trajnim intenziv dhe i vazhdueshėm me standarde dhe kualitet global pėr kujdes ndaj konsumatorit
•        Mundėsi zhvillimi profesional
Data e shpalljes: 30/03/2020 / Shikuar gjithsejt 268 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Sutherland
Kontakt email: kosovo.careers@sutherlandglobal.com
Adresa: Prishtinė, Kosovo ,Prishtinė - Kosovė
Kontakt tel.: +383 49 955 470
Kontakt udhėzimet: Nėse ju pėrshtaten kriteret e pėrmendura dėrgoni CV e juaj nė gjuhėn angleze ose gjermane.

Mund tė na kontaktoni nė:
E: Kosovo.careers@sutherlandglobal.com;
Tel.: +383 49 955 470
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.