KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Global Services LTD Global Services LTD
 
Titulli: Operatore nga shtepia
Kategoria e punės: Internet Shėrbime [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Internet Shėrbime  ]
Pėrshkrimi:
Global Services Ltd eshte duke kerkuar per partnere te rinj per t'ju bashkuar skuadres tone te cilet do te punojne nga shtepia.Puna eshte me kohe te plote,minimumi i oreve te punes eshte 44 ne jave,16 prej te cilave do te jene ne fundjave.Cdo partner ka te drejten e 22 diteve pushim ne vit.Detyrat tuaja do te perfshijne :Menaxhimin e profileve ne nje platforme te social media duke operuar chat-et dhe korrespondencen e tyre .Ju duhet te keni anglishte te avancuar ,si ne lexim ashtu edhe ne shkrim.Duhet te keni aftesi te mira komunikimi,dhe duhet te jeni te gatshem te menaxhoni disa biseda ne te njejten kohe.Ju duhet te keni internet te shpejte,dhe nje laptop ose desktop me te pakten 8 GB RAM .Ne ju ofrojme :Nje marreveshje bashkepunimi te gjate me kompanine tone.Fitimet mund te arrijne deri ne 1500 euro cdo muaj nese ju jeni te gatshem ta arrini ate numer.Pagesa do te jete gjithmone ne kohe sipas marreveshjes se shkruar.Trajnim i cili do ju ndihmoje te rrisni produktivitetin dhe te ardhurat tuaja.Komunikimi midis jush dhe kompanise do te jete nepermjet email-it dhe Skype.Nese ju besoni se i keni aftesite per t'ju bashkuar kompanise tone,dhe jeni te gatshem per te punuar.atehere na dergoni nje kopje te CV-se tuaj ne adresen tone te email-it join@globalservices.work dhe ne do ju kontaktojme per me shume informacion dhe per te te caktuar intervisten.Global Services Ltd HR Team
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Shqipėri
Adresa: 3011 Street Bl 2 ent. A Liulin 8
Kodi postar: 1336
Data e shpalljes: 09/04/2019 / Shikuar gjithsejt 183 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Global Services LTD
Kontakt emri: Global Services LTD
Kontakt email: join@globalservices.work
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.