KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Fashion Avenue& Mercato Fashion Avenue& Mercato
 
Titulli: Pasticier
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Mercato Italia pjese e MEGATEK ėshtė njė Hipermarket i tipit “Do It Yourself”, po kėrkon nje punonjės pėr Departamentet e saj:

Pasticier

Qellimi : Prodhimi i produkteve tė ndryshme tė pasticerise nė bazė tė recetave tė pėrgatitura nga Menaxheri i Departamentit.

Detyra dhe Pėrgjegjėsi:
- Tė njohė shumė mirė procedurat e pėrgatitjes sė ėmbėlsirave tė ndryshme sipas recetave;
- Tė ketė iniciativė pėr tė prodhuar ėmbėlsirat tė ndryshme edhe nė mungesė tė pėrgjegjėsit tė departamentit;
- Tė kontrollojė produktin para se ta nxjerrė nė banak;
- Tė marrė pjesė nė inventaret e departamentit duke sistemuar dhe rregulluar produktet e brumit nė banak dhe frigorifer;
- Tė mbikqyrė tė gjitha proceset e punės nė mėnyrė qė cilėsia e produkteve tė jetė nė pėrputhje me standartet e percaktuara;

Shkathtėsitė: Kėrkesat:
a.Edukimi: Te kete kryer kurse te formimit profesional ne kete fushe;
b.Eksperiencat e punės: Eksperiencė pune tė ngjashme, (preferohet 2 vjet).
c.Kualifikime tė tjera:
- Tė ketė njohuri mbi produktet e brumit specifikisht ėmbėlsirat;
d.Aftėsi tė tjera:
- Aftėsi shumė tė mira komunikimi;
- Aftėsi shumė tė mira tė menaxhimit tė kohės;
- Aftėsi tė shkėlqyera tė organizimit;

Procedura e Aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni CV:
1. Me E-mail: hr@mercato.al
2. ose kontaktoni 069 40 22 492


MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tiranė, Shqipėri
Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km 7
Kodi postar: 1000
Data e shpalljes: 03/03/2023 / Shikuar gjithsejt 93 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Fashion Avenue& Mercato
Kontakt emri: Fashion Avenue & Mercato Ita;ia
Kontakt email: hr@mercato.al
Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km 7 ,Tiranė 1000 - Shqipėri
Kontakt tel.: +355694022492
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.