KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: DEVELOP LLC DEVELOP LLC
 
Titulli: Praktikant
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
DEVELOP LLC kėrkon praktikantė pėr punė nė zyre dhe projekte sipas nevojės.

Kėrkesat
1) Aftėsia e punės me palėt, klient dhe projekte tė ndryshme
2) Njohuria e gjuhės gjermane dhe angleze
3) Njohuria e punės me kompjuter
4) Aftėsia e punės nė ekip, fleksibiliteti, njohuria e marketingut

Ju lutemi dėrgoni CV me foto nė email developkos@gmail.com nė gjuhėn gjermane ose angleze.

Vetėm ata qė i plotėsojnė kushtet do tė kontaktohen.

Suksese.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
  • Gjermanisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Student, Praktikė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Prishtinė/ Kosovė
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 06/03/2018 / Shikuar gjithsejt 400 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: DEVELOP LLC
Kontakt email: developkos@gmail.com
Adresa: Prishtinė/ Kosovė ,Prishtinė 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044126007
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.