KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: exclusive massage exclusive massage
 
Titulli: Recepsioniste dhe masazhere
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Ofrojme vende pune per disa masazhere(femra) dhe dy recepsioniste. Ne ju ofrojme page te kenaqshme, kushte te mira pune me kontrate pune si dhe siguri ne pune. Te interesuarat te lajmerohen ne nr e tel apo ne viber +383 45 529 514 apo te lajmerohen ne njeren nga lokalet tona ne Dardani apo ne Aktash
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: 500 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: leke dugagjini pa nr
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 29/04/2018 / Shikuar gjithsejt 697 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: exclusive massage
Kontakt tel.: +38345529514
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.