KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Smart Tech Solutions SH.P.K Smart Tech Solutions SH.P.K
 
Titulli: Teknik Instalues – Praktikė me mundėsi punėsimi
Kategoria e punės: IT/Zhvillues softuerėsh [ Tė gjitha punėt nė kategorinė IT/Zhvillues softuerėsh  ]
Pėrshkrimi:
Smart Tech Solutions SH.P.K ėshtė kompani me seli nė Prishtinė e cila ofron shėrbime tė sistemeve tė sigurisė dhe IT.
Smart Tech Solutions shpall konkurs pėr Teknik Instalues – Praktikė me mundėsi punėsimi qė do tė angazhohet nė punėt nė teren: instalim, mirėmbajtje dhe servisim tė sistemeve tė sigurisė.


Kriteret:

– Tė ketė tė pėrfunduar minimum shkollėn e mesme,

– Njohuri pune nė instalime - e preferuar;

– Tė kenė patentė shofer valid, kategoria B;

– Aftėsi pėr tė punuar i pavarur si dhe nė punė ekipore nė ambient dinamik.

Aplikimi vetėm nėpėrmjet email adresės:
stskosova@gmail.com

Afati pėr aplikim 29.05.2018-15.06.2018
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Rr. Hajrullah Abdullahu nr.35A, Bregu i Diellit, Prishtine
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 29/05/2018 / Shikuar gjithsejt 922 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Smart Tech Solutions SH.P.K
Kontakt emri: Smart Tech Solutions
Kontakt email: stskosova@gmail.com
Adresa: Rr. Hajrullah Abdullahu nr.35A ,Prishtine 10000 - Kosovė
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.