KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Innovatis Marketing Solutions Innovatis Marketing Solutions
 
Titulli: Call Agent - Gjuhe Gjermane
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Nėse flet shumė mirė gjuhėn gjermane dhe di tė shesėsh, mos humb kohė, INNOVATIS tė ofron:

Pagesė fikse;
Bonuse ditore, javore dhe mujore SHUMĖ TĖ MAJME;
Kushte pune IDEALE;
Kontratė PUNE nė pėrputhje me legjislacionin Kosovar;
Orar pune Full-Time;
Week-end TĖ LIRĖ;
Mundėsi RRITJEJE profesionale;
Promovim pėr mė tė mirėt;
TRAJNIME periodike;

Na dėrgo CV-nė tėnde nė:
– Inbox: Facebook Innovatis Marketing Solutions
– Email: hr@innovatis-ms.com
Ose plotesoni formularin nė www.innovatis-ms.com
Shkathtėsitė: Shitje
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
  • Gjermanisht-Shumė mirė
  • Frangjisht-Mirė
  • Italisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Rr.Rexhep Krasniqi, Lagjja Kalabria, Prishtine
Data e shpalljes: 06/09/2018 / Shikuar gjithsejt 502 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Innovatis Marketing Solutions
Kontakt emri: Innovatis Marketing Solutions
Kontakt email: hr@innovatis-ms.com
Adresa: Rr.Rexhep Krasniqi, Lagjja Kalabria, Prishtine ,Prishtine - Kosovė
Kontakt tel.: +383 49 960 693
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.