KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Flamura.Online L.L.C. Flamura.Online L.L.C.
 
Titulli: Flamura.Online L.L.C. hap konkurs pune per Agjent te shitjes
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Referenca e Punės: Agjent i shitjes
Pėrshkrimi:
Detyrat
•        Bėnė prezantimin dhe shitjen e produkteve tona,
•        Zbaton nė pėrpikmėri planin e shitjes
•        Pėrgaditė planin mujor dhe javor tė vizitave tek klientėt potenciale
•        Pėrgaditė raportet mujore, javore dhe ditore (sipas kėrkesės) dhe i dėrgon tek Menaxheri
•        Monitorimi i tregut nė tėrėsi, mbledhja e informacionit dhe raportimi
•        Detyrat shtesė tė kėrkuara nga punėdhėnėsi nė fushėn pėrkatėse


Kualifikimet
•        Student apo tė diplomuar nė Fakultetin Ekonomik (e preferueshme)
•        Pėrvoj pune sė paku 3 vite
•        Aftėsi tė shkėlqyeshme komunikuese
•        Patent shoferi kategoria B (e obligueshme)
•        Tė ketė imazh profesional, etikė dhe sjellje tė mira
•        Tė ketė shkathtėsi tė shkėlqyeshme ndėr-personale dhe tė komunikimit;
•        Tė ketė shkathtėsi tė shkelqyeshme organizative dhe tė menaxhimit tė kohės;
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Rr.Rexhep **** 16/3-1
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: •        Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj dhe dokumentet e tjera shoqėruese ne email-in : info@flamura.online
Data e shpalljes: 30/01/2019 / Shikuar gjithsejt 256 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Flamura.Online L.L.C.
Kontakt emri: Endrita Kelmendi
Kontakt email: info@flamura.online
Adresa: Rr.Rexhep **** 16/3-1 ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 0038349141133
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.