KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Blue Filters AL Blue Filters AL
 
Titulli: Kerkohen Agjent Marketingu
Kategoria e punės: Marketing [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Marketing  ]
Pėrshkrimi:
Kompania Gjermane Blue Filters kerkone te punesoje Agjent/e Marketingu.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e email: bluefiltersal@gmail.com
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė
Paga: 400 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: tirana, Shqipėri
Adresa: Unaza e Re, Rr Teodor Keko , Tirane
Kodi postar: 1001
Data e shpalljes: 10/10/2018 / Shikuar gjithsejt 162 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Blue Filters AL
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.