KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Lion Lion
 
Titulli: Kėrkoj Puntore (F ) per zyre Prishtin
Kategoria e punės: Marketing [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Marketing  ]
Referenca e Punės: Jo
Pėrshkrimi:
Kerkoj puntore ( F ) per punė me telefonata nė Zyre gjindemi ne Prishtinė Ulpijan te jet nga Prishtina


044 394 610
Shkathtėsitė: Pun n zyre me telefon
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė
Paga: 200 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtina, Kosovė
Adresa: Kosovo /Prishtina
Kodi postar: 1000
Beneficionet dhe informatat e tjera: JO
Data e shpalljes: 21/01/2021 / Shikuar gjithsejt 478 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Lion
Kontakt emri: Luan
Kontakt email: luann.berisha@gmail.com
Adresa: Kosovo /Prishtina ,Prishtina 1000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044394610
Kontakt fax: 044394610
Kontakt udhėzimet: jo
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.