KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Rapsodia SHPK Rapsodia SHPK
 
Titulli: Kontabilettet
Kategoria e punės: Kontabilitet [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Kontabilitet  ]
Referenca e Punės: kontabilitet
Pėrshkrimi:
kerkojme nje person serioz dhe profesional
Shkathtėsitė: ekonomist kontabilitet
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė, Me kontratė, Student
Paga: 500 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: lezhe , Shqipėri
Adresa: lagja sake Shengjin Lezhe
Data e shpalljes: 05/01/2021 / Shikuar gjithsejt 433 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Rapsodia SHPK
Kontakt emri: Alfred Marku
Kontakt email: info@rapsodia.al
Adresa: lagja sake Shengjin Lezhe ,lezhe - Shqipėri
Kontakt tel.: 0694012246
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.