KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: DEVELOP LLC DEVELOP LLC
 
Titulli: Marketing - Komunikim Koordinator/e
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Pėrshkrimi:
DEVELOP LLC kėrkon punėtor /e qė tė ndihmojnė nė njė projekt tė ri tė turizmit, me mundėsi tė punės nė zyre, por edhe udhėtime tė pjesėrishme nė Kosovė dhe rajon.
Kėrkesat
1) Marketing, informim dhe mikpritje pėr klientėt/turistėt
2) Njohuria e mirė e gjuhės gjermane dhe angleze
3) Njohuria e punės me kompjuter dhe IT
4) Njohuria e mirė e punės nė media sociale
5) Shoqėrueshėm/me, aftėsi nė punė ekipore, fleksibil/e, preferohet njohuri tė turizmit nė Kosovė dhe rajon

Mirėpresim aplikacionet tuaja, duke dėrguar CV me foto nė gjuhėn gjermane ose angleze nė developkos@gmail.com.

Vetėm ata qė i plotėsojnė kushtet do tė ftohen pėr intervistė.

Suksese.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Prishtinė/ Kosovė
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 06/03/2018 / Shikuar gjithsejt 485 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: DEVELOP LLC
Kontakt emri: DEVELOP LLC
Kontakt email: developkos@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.