KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: exclusive Massage&SPA exclusive Massage&SPA
 
Titulli: Masazhere dhe recepsioniste
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Ofrojme vende te lira pune per disa masazhere dhe 2 recepsioniste. Ofrojme kushte te mira pune, mundesi te ngritjes ne pozite(menagjim), kontrate pune, siguri ne pune si dhe page te kenaqshme. Te interesuarat te lajmerohen ne nr e tel +38345 529 514
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė, Me kontratė, Praktikė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: leke dugagjini pa nr.
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 03/06/2018 / Shikuar gjithsejt 615 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: exclusive Massage&SPA
Kontakt email: exclusive.massage.987@outlook.com
Adresa: leke dugagjini pa nr. ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: +38345529514
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.