KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: CORNU BOULANGERIE SRL CORNU BOULANGERIE SRL
 
Titulli: Operator prodhimtarie industri ushqimore
Kategoria e punės: Industri/Prodhimtari [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Industri/Prodhimtari  ]
Pėrshkrimi:
Kompani zvicera, lider nė industrinė ushqimore dhe prodhimin e biskotave pėr aperitiv, kėkron tė rrisi personelin e punės nė fabrikėn mė tė fundit te grupit, nė Manastiur/Rumani.

Ne ofrojmė 4 vėnde pune nė prodhimtari. Rroga vje nė rritje nė bazė te angazhimit dhe resultateve. Strehimi ėshtė i siguruar tė paktėn gjatė vitit tė parė. Gjithashtu kompania merr pėrsipėr tė gjitha procedurat administrative pėr lejen e qėndrimit.

Nė qoftė se jeni tė motivuar nga puna, doni tė provoni njė ekspėrience pune nė njė kompani ndėrkombėtare dhe doni informacione tė mėtejshme, mos nguroni tė na kontaktoni.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Rumani
Adresa: N°433, Commune MANASTIUR ,Departement Timis, Roumanie
Data e shpalljes: 15/04/2021 / Shikuar gjithsejt 368 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: CORNU BOULANGERIE SRL
Kontakt emri: Arnildo Kola
Kontakt email: production-f@cornu.ch
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.