KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Delikatise Delikatise
 
Titulli: Pizza Man
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Referenca e Punės: ..
Pėrshkrimi:
Delikatise Food Court me rastin e zgjerimi te plateformes se saj per sherbim te ushqimeve nga kuzhinat Tradicionale Shqipetare, Aziatike, Italiane si dhe Mediterane, eshte ne kerkim te nje Pizza Man-i

Ju lutemi, te gjithe ata te cilet mendojne se jane te afte per kete pozit dergoni cv-n tuaj ne email adresen lukadini40@gmail.com
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Prishtine131 Rr.Perandori Justinian
Data e shpalljes: 14/02/2019 / Shikuar gjithsejt 304 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Delikatise
Kontakt email: lukadini40@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.