KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: evroTarget evroTarget
 
Titulli: Trajner pėr lidership dhe komunikim
Kategoria e punės: Shėrbime tė klientėve [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shėrbime tė klientėve  ]
Pėrshkrimi:
Kėrkojmė trajner pėr lidership dhe komunikim qė t'i bashkangjitet stafit tonė, pėr nevoja tė brendshme tė kompanisė
Shkathtėsitė: Detyrat

- Analiza e trajnimeve tė nevojshme,
- Hartimi i koncepteve tė trajnimit, zhvillimi i moduleve tė trajnimit nė konsultim me stafin pėrgjegjės tė kompanisė
- Planifikimi dhe menaxhimi i pavarur i zbatimit tė trajnimit,
- Pėrgatitja e metodologjisė sė punės pėr trajnim,
- Pėrgatitja e materialeve tė nevojshme shtesė pėr trajnim pėr secilin modul tė trajnimit, agjendės pėr trajnim si dhe pyetėsorėve para dhe pas trajnimit, nė konsultim me stafin pėrgjegjės tė kompanisė pėr rishikim dhe aprovim paraprak;


Profili

- Kualifikim i lartė profesional,
- Njohja e shkėlqyer e gjuhės angleze nė tė folur dhe tė shkruar,
- Gjuha gjermane - e preferueshme,
- Pėrvojė pune nė fushėn e trajnimeve ose pėrvojė nė pozita tė ngjajshme,
- Shkathtėsi tė mira komunikuese dhe organizative,
- Pėrdorimi i shkėlqyer i aplikacioneve tė MS Office dhe aplikacioneve tjera.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
  • Gjermanisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Rr. Isa Kastrati, nr. 104
Kodi postar: 10000
Beneficionet dhe informatat e tjera: Ofrojmė

- Stabilitet kontraktual nė respektim tė plotė tė ligjit tė punės,
- Pagė tė lartė dhe tė rregullt,
- Sigurim shėndetėsor,
- Ambient modern dhe tė sigurt tė punės,

Titulli i email-it tuaj duhet tė pėrmbajė emrin e pozitės “ Trajner pėr lidership dhe komunikim”

Dėrgoni CV-nė, letrėn motivuese, referencat e punės, diplomat dhe certifikatat tjera relevante nė: hr@evroTarget.com

ose aplikoni pėrmes linkut: https://www.evrotarget.com/jobs/trajner-per-lidership-d he-komunikim/
Data e shpalljes: 26/08/2019 / Shikuar gjithsejt 93 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: evroTarget
Kontakt emri: Hamdi Malushaj
Kontakt email: hr@evrotarget.com
Adresa: Rr.Isa Kastrati, nr. 104 ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044 20 30 48
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.