KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Shkolla e Muzikes AMADEUS Shkolla e Muzikes AMADEUS
 
Titulli: Edukatore
Kategoria e punės: Edukim/Trajnim [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Edukim/Trajnim  ]
Referenca e Punės: Edukatore per femije te moshes 3 - 6 vje
Pėrshkrimi:
SHkolla Amadeus - Kopshti i femijeve shpall konkurs per 2 Edukatore per femije te moshes 3 - 6 vjec. Kualifikim universitar i domosdoshem si dhe pervoje pune me shume se 1 vjet.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Rr. Nazim Gafurri nr. 37 Prishtine
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 03/09/2012 / Shikuar gjithsejt 1142 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Shkolla e Muzikes AMADEUS
Kontakt emri: HANA
Kontakt email: shkollaemuzikesamadeus@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.