KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Futura Dent Kosovo Futura Dent Kosovo
 
Titulli: Agjent Shitje ne Terren per produkte Dentare
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Kerkojme 1 (njė) Agjent shitje ne terren me kerkesat si me poshte:
Detyrat:

-        Reklamon, Shperndan dhe shet produktet e kompanise tek ordinancat dhe laboratoret dentare

Page baze + % bazuar ne shitje

Adresa: Rruga Perandori dioklecian nr 7, perballe Minimax, Tek Qafa

Dergoni CV ne adresen futuradentkosovo@yahoo.com
tel : +37744240810
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Adresa: Adresa: Rruga Perandori dioklecian nr 7, perballe Minimax, tek Qafa Prishtine
Kodi postar: 1000
Data e shpalljes: 16/08/2017 / Shikuar gjithsejt 995 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Futura Dent Kosovo
Kontakt emri: Arben Sinani
Kontakt email: futuradentkosovo@yahoo.com
Adresa: Adresa: Rruga Perandori dioklecian nr 7, perballe Minimax, Prishtine ,Prishtine 1000 - Kosovė
Kontakt tel.: +37744240810
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.