KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Green Education Green Education
 
Titulli: Kuzhiniere
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Green Education Albania (GEA) ėshtė njė shoqėri e themeluar nė vitin 2014 qė ushtron veprimtarinė e saj nė fushėn e edukimit, duke patur si mision pėrtėritjen dhe pėrēimin e vlerave mė tė mira nė shoqėri.
GEA operon prej vitesh me kopshtin “Bletėzat”, si njė institucion i sukseshėm nė arsimin parashkollor.
Duke filluar nga viti akademik 2018-2019, GEA hap Institucionin arsimor TES “Tomorrow's Education System”, i cili ka hapur aplikimet pėr rekrutimin e stafit tė mėposhtėm:

1- Sekretar shkolle;
2 -Psikolog;
3- Kuzhinier;
4- Ndihmės kuzhinier;
5- Sanitare.

Ju ftojmė tė aplikoni deri nė datėn 10.08.2018.
Tė interesuarit tė dėrgojnė aplikimin e tyre nė hr@gea.edu.al
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tirane, Shqipėri
Adresa: Rr. Barrikadave, Banesa nr. 55. Vila Ali Mehmeti
Tiranė Shqipėri
Kodi postar: 1057
Data e shpalljes: 20/07/2018 / Shikuar gjithsejt 4078 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Green Education
Kontakt emri: Luiza Meta
Kontakt email: hr@gea.edu.al
Adresa: Rr. Barrikadave, Banesa nr. 55. Vila Ali Mehmeti Tiranė Shqipėri ,Tiranė 1057 - Shqipėri
Kontakt tel.: 042256566
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.