KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Frutex L.L.C. Frutex L.L.C.
 
Titulli: MENAGJER GJENERAL I SHITJES
Kategoria e punės: Menaxhment [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Menaxhment  ]
Pėrshkrimi:
Njoftim
Kompania Frutex Sh.p.k. shpall konkurs per 1 menagjer tė shitjes.
Kriteret e punės janė sė paku 4 vite pune si menagjer i shitjes.
Njohje e gjuhes angleze si dhe aftėsi tė udhėheqjes nė punė.
Duhet tė jetė nga qyteti i Prizrenit apo Suharekes.
Nuk duhet te jetė mbi moshen 30 vjeēare.
Tė gjithė tė interesuarit mund t`i dergojn CV-tė e tyre nė kėtė email adresė: info@goldeneagle-ks.com
Shkathtėsitė: MENAGJER GJENERAL I SHITJES
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 4
Lokacioni i punės: Therandė, Kosovė
Adresa: Therandė
Kodi postar: 23000
Data e shpalljes: 26/03/2015 / Shikuar gjithsejt 1663 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Frutex L.L.C.
Kontakt emri: Fisnik Kryeziu
Kontakt email: info@goldeneagle-ks.com
Adresa: Therandė ,Therandė 23000 - Kosovė
Kontakt tel.: 044 119 925
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.