KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: DEVELOP LLC DEVELOP LLC
 
Titulli: Perkthyes/e
Kategoria e punės: Administrative/Zyre [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Administrative/Zyre  ]
Pėrshkrimi:
DEVELOP LLC kėrkon PĖRKTHYES/E tė gjuhės gjermane, angleze dhe tė tjera, me orar tė pacaktuar, pėr projekte tė ndryshme nė Kosovė, rajon apo ndėrkombėtare.
Kėrkesat

1) Njohuria e mirė e gjuhės gjermane, angleze apo tjetėr
2) Njohuria e punės me kompjuter
3) Preferohet njohuria e mirė e punės nė media sociale
4) Shoqėrueshėm/me, aftėsi nė punė ekipore, fleksibil/e, preferohet njohuri tė turizmit nė Kosovė dhe rajon

Mirėpresim aplikacionet tuaja, duke dėrguar CV me foto nė gjuhėn gjermane ose angleze nė developkos@gmail.com.

Vetėm ata qė i plotėsojnė kushtet do tė ftohen pėr intervistė.

Suksese.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
  • Gjermanisht-Mirė
  • Frangjisht-Mirė
  • Italisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Prishtinė/ Kosovė
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 20/03/2018 / Shikuar gjithsejt 948 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: DEVELOP LLC
Kontakt email: developkos@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.