KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: Shofer Kamioni/Trailer
Kategoria e punės: Transport [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Transport  ]
Pėrshkrimi:
WorkItaly nė emėr tė njė Klienti tė saj tė rėndėsishėm Italian Lider nė sektorin e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar, kėrkon tė punėsojė menjėherė punonjės nė profilin e mėposhtėm:

Shofer me kohė tė plotė pėr transport ndėrkombėtar:

-Tė jenė tė pajisur me tė gjitha patentat CE dhe CAP
-Tė dinė gjuhėn Italiane
- Tė ketė kartė taografi
-Tė kenė eksperiencė nė ItaliShkathtėsitė: Garantojmė seriozitet maksimal nga kompania jonė, kontratė sipas rregullave tė Republikės sė Shqipėrisė, pagė superiore, Sigurime shtesė dhe Shėrbime shėndetėsore.
Aplikimet pranohen nė adresėn e emailit tė shėnuar mė poshtė: job@work-italy.com ose mund tė kontaktoni nė nr. +355 675002124.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Italisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Durres, Shqipėri
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4
Kodi postar: 2000
Data e shpalljes: 09/07/2021 / Shikuar gjithsejt 133 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipėri
Kontakt tel.: +355693631381
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.