KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: General Call General Call
 
Titulli: Work from home
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Referenca e Punės: Call Agent
Pėrshkrimi:
We are looking for people who speaks English fluently and are communicative.
For people who are able to work from home as a call agent.Send your CV's at info.generalcall@gmail.com
The CV most contain an actual picture or it will not be viewed!

Thank you .

General Call Team !
Shkathtėsitė: Must speak English
Must be able to work from home
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Kosovė
Adresa: Prishtinė
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 18/07/2017 / Shikuar gjithsejt 1417 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: General Call
Kontakt emri: Granit Maliqi
Kontakt email: info.generalcall@gmail.com
Kontakt udhėzimet: info.generalcall@gmail.com
+37745643025
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.