Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 427)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  May 22 Kryepunėtor i mirėmbajtjes teknike ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Group LLC
Njoftim Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 1 Kryepunėtor tė mirėmbajtjes teknike. Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 3 vite pėrvojė pune...
Paga: E pacekur Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 22 Mjeshtėr pėr saldime dhe punė bravari e llamarine ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Group LLC
Njoftim Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 1 Mjeshtėr pėr saldime dhe punė bravari e llamarine. Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 3 vite...
Paga: E pacekur Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 22 Mjeshtėr i instalimeve elektrike ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Group LLC
Njoftim Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 2 Mjeshtėr tė instalimeve elektrike. Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 3 vite pėrvojė pune si...
Paga: E pacekur Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 22 Mjeshtėr pėr nxehje, klimatizim dhe ventilim ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Group LLC
Njoftim Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 2 Mjeshtėr pėr nxehje, klimatizim dhe ventilim. Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 3 vite...
Paga: E pacekur Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 22 Mjeshtėr pune me pllaka qeramike, granit, mermer etj. ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Group LLC
Njoftim Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 1 Mjeshtėr pune me pllaka qeramike, granit, mermer etj. Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 3...
Paga: E pacekur Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 22 Mjeshtėr tė Knaufit ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Group LLC
Njoftim Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 1 Mjeshtėr tė Knaufit. Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 3 vite pėrvojė pune si Mjeshtėr i...
Paga: E pacekur Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 22 Ngjyrosės ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Group LLC
Njoftim Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 1 Ngjyrosės . Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 3 vite pėrvojė pune si Ngjyrosės...
Paga: E pacekur Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 22 Zdrukthėtar ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Group LLC
Njoftim Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 1 Zdrukthėtar. Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 3 vite pėrvojė pune si Zdrukthėtar...
Paga: E pacekur Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 22 Ujėinstalues ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Group LLC
Njoftim Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 1 Ujėinstalues. Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 3 vite pėrvojė pune si Ujėinstalues...
Paga: E pacekur Eksperienca: 3
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 22 Inxhinier i diplomuar i Makinerise ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Group LLC
Njoftim Kompania ITBM LLC shpall konkurs per 1 Inxhinier tė diplomuar tė Makinerisė. Kriteret e punės janė tė ketė sė paku 4 vite pėrvojė pune...
Paga: E pacekur Eksperienca: 4
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Fakultet
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 2 Junior Architect ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Group LLC
Looking for Junior Architect with good knowledge and skills. Previous experience in Architect is more preferable Should be dynamic, hard-worker...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Dec 16 Recruiter (Full Time) ITBM Group LLC Prishtinė - Kosovė
ITBM Group LLC
The full time recruiter will successfully assist in achieving ITBM’s recruitment objectives by sourcing, attracting...
Paga: E pacekur Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar jo tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Dec 4 Internship- Marketing and Communication Solaborate Prishitne - Kosovė
Solaborate
Description: Solaborate is a startup company and is seeking a dynamic, self-starter to assist marketing and communications efforts...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar jo tė plotė, Praktikė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Sep 16 Nurse ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
ITBM Group LLC
ITBM Healthcare in partnership with a US company is awarded a 5 year contract by NATO to provide Medical Support Role 1 at Camp Novo Selo, Kosovo...
Paga: E pacekur Eksperienca: 5
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Sep 16 Medical Doctor (Physician) ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
ITBM Group LLC
ITBM Healthcare in partnership with a US company is awarded a 5 year contract by NATO to provide Medical Support Role 1 at Camp Novo Selo, Kosovo...
Paga: 2000 Euro Eksperienca: 5
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Feb 19 Ingjinier i Ndėrtimtaris ITBM Solutions LLC Prishtine - Kosovė
ITBM Solutions LLC
Kerkohet te punesohet nje ingjinier i diplomuar i ndertimtaris.
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 25 Frontend developer Symvaro GmbH Tirane - Shqipėri
Frontend technologies are your passion? You appreciate an open and dynamic working environment? Then apply and become part of a dedicated...
Paga: E pacekur Eksperienca: 2
Lloji i punės: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 25 Backend developer Symvaro GmbH Tirane - Shqipėri
Backend technologies are your passion? You appreciate an open and dynamic working environment? Then apply and become part of a dedicated...
Paga: E pacekur Eksperienca: 2
Lloji i punės: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 25 Farmacist , Agjent Tregtar Sinorg Pharmaceuticals Prishtine - Kosovė
Kompania farmaceutike "Sinorg Pharmaceuticals" - Prishtinė, me qėllim tė rritjes sė veprimtarisė, shpallė konkurs pėr pozitat: Farmacist ...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  May 24 PUNTORE BUNA TRAVEL Kosovė
1 vend i lire pune Agjension Kriteret e punes : 1. Shkollim Universitar 2.Perparsi agjentet me amadeus 3...
Paga: 250 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.