KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Dhemetra Shpk Dhemetra Shpk
 
Titulli: Punė Praktike Me pagese
Kategoria e punės: Industri/Prodhimtari [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Industri/Prodhimtari  ]
Pėrshkrimi:
Kompania Dhemetra shpkofron mundėsi pėr punė praktike me pagesė pėr pesėmbėdhjetė praktikantė. Aplikuesit duhet tė jenė nga komuna eGjilanit,Kaēanikut, Hanit te Elezit, apo Vitisė.

Puna praktike ofrohet nė kuadėr tė bashkėpunimit tė Programit ‘’Trajnim nėPunė’’
RrethProgramit“Trajnim nė Punė’’

Programi ‘’Trajnim nėPunė’’ ka pėr qėllim punėsimin e tė rinjve dhe ofrimin e zhvillimit tė shkathtėsive tek tė rinjt. Ky program ėshtė financuar nga ‘’Fuqizimi i Sektorit Privat’’(Empower Private Sector) nga Populli Amerikan pėrmes Agjencisė sė Shteteve tė Bashkuara pėr Zhvillim Ndėrkombėtar (USAID) dhe Agjencisė Suedeze pėr Zhvillim Ndėrkombėtar (SIDA), si dhe zbatuar nga Klubi i Prodhuesve tė Kosovės (KPK).


Kandidatėt duhet tė jenė:
◦        Tė moshės ndėrmjet 18 dhe 35 vjeē;
◦        Tė papunė (tė dėshmohet pėrmes regjistrimit nė qendrat e punėsimit);
◦        Qytetarė me vendbanim nė komunėn eGjilanit, Kaēanikut, Hanit tė Elezit, apo Vitisė;

Kohėzgjatja:

• Trajnimi do tė jetė me pagesė dhe do te zgjase tre (3) muaj, me mundėsi tė punėsimit nė kompani pas punės praktike.


Kushtet e pjesėmarrjes nė konkurs:

[Emri i Kompanisė] ofron mundėsi tė barabarta tė punėsimit pėr tė gjithė shtetasit e Republikės sė Kosovės. Kandidatėt pėr pozitat e lartėcekura duhet tė dorėzojnė kėto dokumente:

 Aplikacionin e plotėsuar (I obliguar)
 CV-nė (Opsionale)

Pėr tė aplikuar dėrgoni me email aplikacionin e plotėsuar nė e-mailadresėn arbresha.zuka@gmail.comose info@klubiprodhuesve.org me subjektin: Aplikim pėr punė praktike.Aplikacionin e plotėsuar mund ta dorėzoni edhe personalisht nė kėtė adresė: fshati Kravaricė, Gjilan.

Aplikimi ėshtė i hapur deri me 14.10.2018
Shkathtėsitė:
Kandidatėt duhet tė jenė:
◦        Tė moshės ndėrmjet 18 dhe 35 vjeē;
◦        Tė papunė (tė dėshmohet pėrmes regjistrimit nė qendrat e punėsimit);
◦        Qytetarė me vendbanim nė komunėn eGjilanit, Kaēanikut, Hanit tė Elezit, apo Vitisė;
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 150 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Gjilan, Kosovė
Adresa: Gjilan, fshati Kravarice.
Kodi postar: 60000
Data e shpalljes: 05/10/2018 / Shikuar gjithsejt 658 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Dhemetra Shpk
Kontakt emri: Arbresha Zuka
Kontakt email: arbresha.zuka@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.