Tė gjitha punėt (61 nė 80 nga 363)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Aug 24 Agjent telefonik ALPHACALL Prishtine - Kosovė
  Aug 23 Social Media Evaluator | Albanian Native Speakers Appen Shqipėri
  Aug 18 Shpallje per Kamarier/e Best Western Hotel Galla Lipjan - Kosovė
  Aug 14 Remote Junior-Intermediate Manual QA Scopic Software Shqipėri
  Aug 13 Call Agent ONCALL Prishtina L.L.C. Prishtinė - Kosovė
  Aug 9 Arkatare dhe Sektorist/e ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prizren - Kosovė
  Aug 3 MID-CAREER DEVELOPERS Bold International Portugali
  Aug 3 Agjent tė shitjes ONCALL Prishtina L.L.C. Prishtinė - Kosovė
  Jul 30 Sales Representative - Telemarketer PRIMECALL Prishtine - Kosovė
  Jul 20 Kuzhiniere Green Education Tirane - Shqipėri
  Jul 10 DevOps Engineer Scopic Software Shqipėri
  Jul 10 Tourism Sales Agents/Management ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Shqipėri
  Jul 9 Montera me pėrvojė 500€ paga MOBIN SH.P.K Fushe Kosove - Kosovė
  Jul 3 Shitese 6D KINEMA Lipjan - Kosovė
  Jun 19 AMBULLATIV/ E Gota Group Prizren - Kosovė
  Jun 12 Sutherland - Deutschsprachige Kundenbetreuer/-in ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Jun 11 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Shqipėri
  Jun 11 DevOps Engineer Scopic Software Shqipėri
  May 29 Teknik Instalues – Praktikė me mundėsi punėsimi Smart Tech Solutions SH.P.K Prishtine - Kosovė
  May 27 Intermediate C++ Computer Vision Developer Scopic Software Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.