Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 87)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Feb 19 Ingjinier i Ndėrtimtaris ITBM Solutions LLC Prishtine - Kosovė
  Dec 4 Internship- Marketing and Communication Solaborate Prishitne - Kosovė
  Sep 4 Katėr kamariere Petrol Company Prishtinė - Kosovė
  Oct 1 Lektor/Redaktor Language Translation Agency Prishtinė - Kosovė
  Oct 2 Shitese profesionale Ande-lm shpk Tiranė - Shqipėri
  Oct 2 Operatore kompjuteri Royal Center Tiranė - Shqipėri
  Oct 5 Banakier Bermon Hotel Tiranė - Shqipėri
  Oct 5 Kamarier Bermon Hotel Tiranė - Shqipėri
  Oct 10 Agjent udhetimi Siroalva Tiranė - Shqipėri
  Oct 10 Manaxher i Pergjithshem Ande-lm shpk Tiranė - Shqipėri
  Oct 10 Key Account Manager Porsche Albania Tiranė - Shqipėri
  Oct 10 Marketing and PR Specialist Porsche Albania Tiranė - Shqipėri
  Oct 15 Ekonomist Poseidon-R Tiranė - Shqipėri
  Oct 15 Menaxere marketingu Agiplast Tiranė - Shqipėri
  Oct 15 Administrator Rrjeti Intercom Data Service Tiranė - Shqipėri
  Oct 15 Specialiste per prodhim dhe montim Agiplast Tiranė - Shqipėri
  Oct 16 Praktikant tė gazetarisė Rrjeti Ballkanik i Gazetarisė Hulumtuese Prishtinė - Kosovė
  Oct 16 Kameraman/Gazetar praktikant Rrjeti Ballkanik i Gazetarisė Hulumtuese Prishtinė - Kosovė
  Oct 16 Gazetar/Pėrkthyes Rrjeti Ballkanik i Gazetarisė Hulumtuese Prishtinė - Kosovė
  Oct 16 Monitorues tė gjykatave/hulumtues Rrjeti Ballkanik i Gazetarisė Hulumtuese Prishtinė - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.