Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 398)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Aug 13 Massage Therapy 101 Group SHPK Prishtine - Kosovė
  Jul 3 Shitese 6D KINEMA Lipjan - Kosovė
  Dec 11 C# Zhvillues (m/f) ABIDAT Prishtinė - Kosovė
  Aug 22 PLC Zhvillues (m/f) ABIDAT Prishtinė - Kosovė
  May 18 Administrator i Sistemeve ABIDAT Sh.p.k Prishtinė - Kosovė
  Oct 3 Praktikant per Vleresime Mjedisore & Sociale Abkons shpk Prishtine - Kosovė
  Oct 15 Menaxere marketingu Agiplast Tiranė - Shqipėri
  Oct 15 Specialiste per prodhim dhe montim Agiplast Tiranė - Shqipėri
  Jun 3 Asistente e financave Agro Trade shpk Kosovė
  Jun 3 Recepcioniste Agro Trade shpk Prishtine - Kosovė
  Dec 19 Manaxhere marketingu AGS Albania Shqipėri
  Nov 20 Specialist Master Data / Departamenti i Financės All Balcans Corporation Tirana - Shqipėri
  May 4 Operator telemarketing ALMA GROUP SHPK TIRANE - Shqipėri
  Aug 24 Agjent telefonik ALPHACALL Prishtine - Kosovė
  Oct 10 Manaxher i Pergjithshem Ande-lm shpk Tiranė - Shqipėri
  Oct 2 Shitese profesionale Ande-lm shpk Tiranė - Shqipėri
  Oct 3 Shitese / Menaxhere APHRODITA & ALFA Tirane - Shqipėri
  Aug 23 Social Media Evaluator | Albanian Native Speakers Appen Shqipėri
  Sep 25 Mjeshter i keramikes pllakave ujit dhe sanitaris Arber G Prishtinė - Kosovė
  Feb 18 Agjent i Shitjes - Komercialist (2 pozita) Arjeta Group Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.