Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 79)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Oct 15 Menaxere marketingu Agiplast TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 15 Specialiste per prodhim dhe montim Agiplast TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 19 Manaxhere marketingu AGS Albania ShqipĆ«ri
  May 4 Operator telemarketing ALMA GROUP SHPK TIRANE - ShqipĆ«ri
  Oct 10 Manaxher i Pergjithshem Ande-lm shpk TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 2 Shitese profesionale Ande-lm shpk TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Jul 17 Limari Auto Ngjyrosje Fatoni PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Nov 8 Marketing & Shitje Balcanica PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Nov 8 IT - Zhvillim dhe MirĆ«mbajtje tĆ« Web Balcanica PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Nov 7 Menaxhim Balcanica PrishtinĆ« - KosovĆ«
  Jul 10 Agjent i Marketingut Balcanica Prizren, Ferizaj, Pej,e, Gjilan, Mitrovice, Gjakove ,Viti Podujeve ,Vushtrri, Skenderaj, Kaqanik - KosovĆ«
  Jul 10 Agjent i Marketingut Balcanica Prishtine - KosovĆ«
  Apr 28 1 Professional Hairstylist / 1 Makeup Artist Bees Beauty Ferizaj - KosovĆ«
  Oct 5 Banakier Bermon Hotel TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Oct 5 Kamarier Bermon Hotel TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Apr 28 Customer support specialist CY.TALK Pristina - KosovĆ«
  Oct 22 Specialist kompjuteri Divitech Computers TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 12 Auditues i BrendshĆ«m Fashion Avenue& Mercato TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 10 BukĆ«pjekĆ«s Fashion Avenue& Mercato TiranĆ« - ShqipĆ«ri
  Dec 10 Kamarier/ Banakier Fashion Avenue& Mercato TiranĆ« - ShqipĆ«ri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.