Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 481)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Jun 13 Call center ACCUEIL seleziona 20 consulenti telefonici. Accueil Shqipėri
  Feb 2 Deutschsprachige Callcenter Agent (m/w) für Deutschland Onfonia Telecom Gjermani
  Nov 1 Kanada, ofroj vend pune Mekanik Work Everyday Kanada
  Nov 10 Kanada, ofroj vend pune Punonjės pėr shpimin e naftės dhe tė gazit. Work Everyday Kanada
  Feb 8 Kėrkohen Mystery Shoppers (Blerės Misteriozė) nė Kosovė Mystery Shoppers Kosovė
  Mar 20 Menaxher i shitjes pėr Elektronikė Konsumuese ASK Tec Prishtine - Kosovė
  Sep 3 Senior Php/Java APP Mobile Jomaservizi Shqipėri
  Oct 20 Tirana, iContact - Offriamo una possibilitą di lavoro - operatori iContact Tirane - Shqipėri
  Dec 13 "ESG" Europe Service Group Tirana - Shqipėri
  Apr 14 1 ndihmes/e kuzhinjeri, 2 nikoqire( mirembajtese dhomave), 3kamarier dhe 2 recepsioniste Hotel pashtriku Kosovė
  Sep 26 1 Punetor Per Regllazh Dhe 2 Praktikanta AGS Fushekosove - Kosovė
  Jun 28 1) Projekt Menaxher 2) Perfaqesues Ligjor 3) Web Dizajner 4) Hulumtues Online 5) Agjent te Shitjes Gentle Research shpk Prishtine - Kosovė
  May 21 1.UDHEHEQESE E FINANCAVE , 2.DY KOMERCIALISTE ,3. DY PROMOTERE, 4. DY RECEPCIONISTE ,5. DY NIKOQIRE ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Jul 3 15 agjentė te gjuhes gjermane Hyper Kreativ Prishtine - Kosovė
  Dec 3 4 Inxhinier/e RAFII shp.k Prishtinė - Kosovė
  Apr 4 4 Punėtorė/e, 1 Mirėmbajtėse Fry&fry Prizren - Kosovė
  Nov 27 50 Vende Pune: 1) Zyrtar nė Administratė 2) Shoferėt e Kamionave 3) Shitėsitt Kompani Gjermane me pronesi Shqiptare Prishtine - Kosovė
  Feb 21 Account Manager Urban Advertising Prishtinė - Kosovė
  Dec 19 Accounting manager Green Productions Britani e Madhe
  Nov 27 ADDETTO MANUTENZIONE InfoCall Sh.p.k Tirane - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.