Tė gjitha punėt (1 nė 20 nga 252)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Aug 13 Massage Therapy 101 Group SHPK Prishtine - Kosovė
  Dec 11 C Sharp Developer ABIDAT Kosovė
  May 18 Administrator i Sistemeve ABIDAT Sh.p.k Prishtinė - Kosovė
  Jun 3 Asistente e financave Agro Trade shpk Kosovė
  Jun 3 Recepcioniste Agro Trade shpk Prishtine - Kosovė
  Sep 26 1 Punetor Per Regllazh Dhe 2 Praktikanta AGS Fushekosove - Kosovė
  Sep 25 Mjeshter i keramikes pllakave ujit dhe sanitaris Arber G Prishtinė - Kosovė
  Feb 18 Agjent i Shitjes - Komercialist (2 pozita) Arjeta Group Kosovė
  Feb 18 Brend Menaxher Arjeta Group Kosovė
  May 23 ASISTŹNTŹ ŹKZŹKTIVŹ ARMAKOS prishtine - Kosovė
  Sep 4 Partnere biznesi AVON Cosmetics Kosovė
  Aug 16 Perfaqesuese Shitjesh AVON Cosmetics Kosovė
  Feb 20 Shites/e ne Prizren - 3 pozita AZTECH Prizren - Kosovė
  Aug 18 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  May 13 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  Nov 8 Marketing & Shitje Balcanica Prishtinė - Kosovė
  Nov 8 IT - Zhvillim dhe Mirėmbajtje tė Web Balcanica Prishtinė - Kosovė
  Nov 7 Menaxhim Balcanica Prishtinė - Kosovė
  Jul 10 Agjent i Marketingut Balcanica Prizren, Ferizaj, Pej,e, Gjilan, Mitrovice, Gjakove ,Viti Podujeve ,Vushtrri, Skenderaj, Kaqanik - Kosovė
  Jul 10 Agjent i Marketingut Balcanica Prishtine - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.