Tė gjitha punėt (21 nė 40 nga 86)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Mar 3 Pasticier Fashion Avenue& Mercato Tiranė - Shqipėri
Mercato Italia pjese e MEGATEK ėshtė njė Hipermarket i tipit “Do It Yourself”, po kėrkon nje punonjės pėr Departamentet e saj...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Mar 3 Specialist Rekrutimi & Trajnimi Fashion Avenue& Mercato Tiranė - Shqipėri
Fashion Avenue & Mercato Italia pjese e MEGATEK ėshtė njė Hipermarket i tipit “Do It Yourself”, po kėrkon nje punonjės pėr Departamentet e saj...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Mar 2 Remote Analytics and Financial Operations Manager Scopic Software Tirane - Shqipėri
Are you a professional seeking a dynamic and challenging opportunity? Look no further than Scopic, where the virtual world is our playground...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Mar 2 Remote Analytics and Financial Operations Manager Scopic Software Tirane - Shqipėri
Are you a professional seeking a dynamic and challenging opportunity? Look no further than Scopic, where the virtual world is our playground...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Feb 24 Remote Analytics and Financial Operations Manager Scopic Software Shqipėri
Are you a professional seeking a dynamic and challenging opportunity? Look no further than Scopic, where the virtual world is our playground...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Feb 24 Remote Analytics and Financial Operations Manager Scopic Software Shqipėri
Are you a professional seeking a dynamic and challenging opportunity? Look no further than Scopic, where the virtual world is our playground...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Feb 21 Remote Analytics and Financial Operations Manager Scopic Software Tirane - Shqipėri
Are you a professional seeking a dynamic and challenging opportunity? Look no further than Scopic, where the virtual world is our playground...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Fakultet
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Feb 17 SHOFER ME PATENT C Recruiting Work Italy Tregu industrial - Shqipėri
WorkItaly kėrkon tė punėsojė menjėherė shofere me Patenten C me eksperience me Betoniere , TE PERDORIN: ESKAVATORIN,POMPA BETONIERE ...
Paga: 660 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Feb 17 SHOFER KAMIONI Recruiting Work Italy Tregu industrial - Shqipėri
Kompania e transportit WORK ITALI kėrkon tė punėsojė shofer me patent CE... ne Shqiperi , Kosove dhe Maqedoni me pėrvojė pune...
Paga: 2750 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Feb 17 SHOFER AUTOBUSI Recruiting Work Italy Durres - Shqipėri
Kompania e Workitaly kerkon te punesoje menjehere shofer me Patente D pages e kenaqeshme dhe pune e sigurt dhe afatgjate....
Paga: 2160 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Feb 8 SHOFER AUTOBUSI Recruiting Work Italy Tregu industrial - Shqipėri
Kompania e Workitaly kerkon te punesoje menjehere shofer me Patente D pages e kenaqeshme dhe pune e sigurt dhe afatgjate....
Paga: 2160 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė, Me kontratė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Jan 31 Remote Analytics and Financial Operations Manager Scopic Software Shqipėri
Are you a professional seeking a dynamic and challenging opportunity? Look no further than Scopic, where the virtual world is our playground...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Jan 25 OPERATOR LOGJISTIKE Recruiting Work Italy Tregu industrial - Shqipėri
KOMPANIA E TRANSPORTIT WORK ITALY KERKON TE PUNESOJ 1 PUNOJES NE PROFILIN: NENPUNES ZYRE OPERATIVE NE SEKTORIN E TRANSPORTIT -TE DIJE ITALISHT ...
Paga: 500 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Lart
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Jan 23 SHOFER KAMIONI Recruiting Work Italy DURRES - Shqipėri
Kompania e transportit WORK ITALI kėrkon tė punėsojė shofer me patent CE... ne Shqiperi , Kosove dhe Maqedoni me pėrvojė pune...
Paga: 2750 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Dec 28 SHOFER AUTOBUSI Recruiting Work Italy DURRES - Shqipėri
Kompania e Workitaly kerkon te punesoje menjehere shofer me Patente D pages e kenaqeshme dhe pune e sigurt dhe afatgjate.. Bashkohuni me ne
Paga: 2160 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Dec 15 SHOFER AUTOBUZI Recruiting Work Italy DURRES - Shqipėri
Kompania e Workitaly kerkon te punesoje menjehere shofer me Patente D pages e kenaqeshme dhe pune e sigurt dhe afatgjate.. Bashkohuni me ne
Paga: 585 Euro Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Dec 12 Auditues i Brendshėm Fashion Avenue& Mercato Tiranė - Shqipėri
Kompania Fashion Avenue & Mercato po kėrkon tė punėsojė: Auditues i Brendshėm Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė...
Paga: E pacekur Eksperienca: 2
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Fakultet
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Dec 12 SHOFER KAMIONI Recruiting Work Italy Tregu industrial - Kosovė
Kompania e trasporti WORK ITALI kėrkon tė punėsojė shofer me patent CE me pėrvojė pune. kushte pune shumė tė mira dhe afatgjat me paga duke...
Paga: 660 Euro Eksperienca: 1
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Agency/Recruiter  
  Dec 10 Bukėpjekės Fashion Avenue& Mercato Tiranė - Shqipėri
Mercato Italia pjese e Megatek Grup, kerkon te punesoje : Bukėpjekės Qellimi i pozicionit: Gatuan dhe pergatit te gjitha llojet e produkteve...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: Shkolla e Mesme
Lloji i punėdhėnsit Employer  
  Dec 10 Kamarier/ Banakier Fashion Avenue& Mercato Tiranė - Shqipėri
Banakier/ Kamarier Qellimi I Pozicionit : Te ofroje sherbim te shkelqyer per Klientet e Bar - Kafe . Kualifikimet dhe Aftėsitė e Kėrkuara...
Paga: E pacekur Eksperienca: E pacekur
Lloji i punės: Me orar tė plotė Diploma: E Pacekur
Lloji i punėdhėnsit Employer  
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.