Tė gjitha punėt (21 nė 40 nga 412)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Aug 13 Call Agent ONCALL Prishtina L.L.C. Prishtinė - Kosovė
  Aug 13 Pergjegjes sherbimesh Green Education Shqipėri
  Aug 9 Arkatare dhe Sektorist/e ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prizren - Kosovė
  Aug 8 TRADE MARKETING PROMOTER British American Tobacco Kosovė
  Aug 3 MID-CAREER DEVELOPERS Bold International Portugali
  Aug 3 Agjent tė shitjes ONCALL Prishtina L.L.C. Prishtinė - Kosovė
  Jul 30 Sales Representative - Telemarketer PRIMECALL Prishtine - Kosovė
  Jul 20 Kuzhiniere Green Education Tirane - Shqipėri
  Jul 18 Inxhinier Mekanik TREG AUTO Sha TIRANE - Shqipėri
  Jul 18 Motorrist TREG AUTO Sha TIRANE - Shqipėri
  Jul 18 Ekonomiste TREG AUTO Sha TIRANE - Shqipėri
  Jul 14 OFROJME VENDE PUNE EDHE PER DISA MASAZHERE exclusive massage Prishtine - Kosovė
  Jul 10 DevOps Engineer Scopic Software Shqipėri
  Jul 10 Tourism Sales Agents/Management ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Shqipėri
  Jul 9 Montera me pėrvojė 500€ paga MOBIN SH.P.K Fushe Kosove - Kosovė
  Jul 3 Shitese 6D KINEMA Lipjan - Kosovė
  Jul 2 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Any city - Shqipėri
  Jun 26 UI/UX Graphics Designer Scopic Software Kosovė
  Jun 26 DevOps Engineer Scopic Software Shqipėri
  Jun 26 Social Media Specialist Sutherland Prishtina - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.