Tė gjitha punėt (21 nė 40 nga 79)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Oct 27 Call Agent Xact Telesolutions Prishtine - Kosovė
  Apr 30 Konsulent i Shėrbimeve ndaj Konsumatorit Sutherland Kosovė
  Jun 28 Remote C#/WPF and C++/Qt Developer Scopic Software Kosovė
  Oct 16 Backend Web Developer OctoBit Prishtine - Kosovė
  Jul 20 Kuzhiniere Green Education Tirane - Shqipėri
  Apr 4 Prezentues Mjeksore Universe Pharma LLC Prishtine - Kosovė
  Oct 30 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Shqipėri
  Jul 7 Java Developer (Senior Level) Scopic Software Shqipėri
  Jul 7 Kamariere (f) Ginger Bar Prishtine - Kosovė
  Apr 28 System Administrator (Junior - Intermediate) Scopic Software Shqipėri
  Apr 28 Intermediate Python/Django Developer Scopic Software Shqipėri
  Jan 7 Agenta Intermedia Connect Prishtinė - Kosovė
  Jul 22 LMR Technicians ITBM Solutions LLC Kosovė
  May 31 Teknik i Klimave ITBM Solutions LLC Prishtinė - Kosovė
  May 31 Mjeshter i Gjeneratoreve ITBM Solutions LLC Prishtine - Kosovė
  Dec 20 Implementues i softuerit Synergy Kosovo LLC Prishtinė - Kosovė
  Dec 18 Koordinator/e i/e njėsisė sė Inxhinieringut Infra Plus Prishtinė - Kosovė
  Dec 3 4 Inxhinier/e RAFII shp.k Prishtinė - Kosovė
  Nov 13 Agjent i shitjes InterEminex Prishtinė - Kosovė
  Nov 8 Marketing & Shitje Balcanica Prishtinė - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.